Strona głównaUncategorizedCzemu warto korzystać z elektronicznego kalendarza dla fryzjerów i kosmetyczek?

Czemu warto korzystać z elektronicznego kalendarza dla fryzjerów i kosmetyczek?

Zarówno fryzjerzy jak i kosmetolodzy chętnie korzystają z narzędzi, które ułatwiają im pracę. Jednym z takich narzędzi jest kalendarz elektroniczny w formie aplikacji. Rozwiązania tego typu, to nowoczesne aplikacje, które pozwalają klientowi na szybkie zamówienie wizyty oraz jej akceptację przez fryzjera lub kosmetyczkę.

Na czym polega darmowy kalendarz dla fryzjera?

Taki kalendarz to możliwość szybkiego zamówienia terminu wizyty u fryzjera poprzez stronę www lub aplikację mobilną. Klienci mogą znaleźć idealny termin dla siebie i go zarezerwować. Istnieje również możliwość opłacenia wizyty z góry. Dzięki temu nie będziemy musieli pamiętać o noszeniu ze sobą gotówki w dniu wizyty. Fryzjer z kolei dzięki kalendarzowi może łatwo kontrolować ilość zamówionych wizyt, płatności i odwołanych rezerwacji. To znacznie prostsze niż umawianie wizyt telefonicznie, zwłaszcza że fryzjerzy nie mogą odgrywać się od pracy.

Program dla gabinetu kosmetycznego

Kosmetyczki również mogą korzystać z darmowych narzędzi do rezerwacji wizyt. Taki program pomoże również w ewentualnym odwołaniu wizyty. Programy takie są także rodzajem reklamy salonu. Klient może poprzez wyszukiwarkę wybrać idealny termin dla siebie, a po wizycie zostawić opinię. Oczywiście im więcej opinii pozytywnych, tym częściej będą do niego zaglądać nowi klienci. Gabinet SPA lub salon kosmetyczny mogą korzystać w ramach programu także systemu rabatów dla stałych klientów. Dzięki niemu stali klienci otrzymują punkty i rabat na kolejne zabiegi.

Programy dla salonów kosmetycznych (np. darmowy program do gabinetu kosmetycznego) pozwalają także na zapis swoich wizyt, co jest bardzo pozytywne dla klientów. Po zabiegu mogą umówić się od razu na kolejny termin. Z kolei właścicielom salonów kosmetycznych łatwiej będzie zapanować nad kalendarzem o grafikiem.

Takie programy są najczęściej darmowe i pozwalają na łatwą komunikację z klientami. To również świetna reklama salonu kosmetycznego lub gabinetu odnowy biologicznej. Wielu właścicieli salonów ceni sobie wygodę i łatwa kontrolę nad rezerwacjami.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne