Strona głównaUncategorizedZnajdź tanie biuro rachunkowe w swoim mieście - portal Znany Księgowy.

Znajdź tanie biuro rachunkowe w swoim mieście – portal Znany Księgowy.

Warto jest rozpocząć współpracę z Znany Księgowy ponieważ jesteśmy tą firma, która zdobyła zaufanie klientów indywidualnych jak i biur podatkowych. Jak to zrobiliśmy? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wieloletnia rzetelna praca i sumienna obsługa przedsiębiorców. Wybierając naszą firmę oszczędzasz czas. Nie musisz tracić czasu na sprawy związane z rachunkowością firmy. Nasza firma bardzo dobrze rozumie potrzeby oraz oczekiwania przedsiębiorców, które wiążą się z brakiem czasu oraz zmienną sytuacją na rynku. Biuro księgowe Znany Księgowy istnieje na rynku od 2000 roku. Biuro prowadzone jest przez rzetelnych specjalistów z zakresu rachunkowości. Biuro rozlicza firmy o różnorodnym profilu działalności i formie prawnej. Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji z przedsiębiorcami opartych na zaufaniu – z chęcią przekazujemy swoje doświadczenie oraz nabytą wiedzę naszym partnerom biznesowym, wspieramy państwa w rozwiązywaniu złożonych zagadnień ekonomicznych. Wiemy jak istotne są sprawy finansowe, które zleca nam przedsiębiorca, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi cechowały się wysoką jakością, ale również atrakcyjnymi cenami. Naszą wiedzę i profesjonalizm zawdzięczamy w dużej mierze bogatemu doświadczeniu jakie zdobyliśmy pełniąc odpowiedzialne funkcje w dziedzinie finansów oraz rachunkowości przedsiębiorstw m.in. głównego księgowego, dyrektora finansowego oraz przeprowadzając badania sprawozdań finansowych. Tanie usługi księgowe w biurze rachunkowym Znany Księgowy.

Biuro rachunkowe Znany księgowy – jakie usługi świadczymy?

Wspólnie ustalimy cenę konkretnych za usługi księgowe, na przykład w postaci ryczałtu. Jesteśmy   firmą rodzinną. Działalność biura rozliczeniowego polega na obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej firm działających na rynku. Nasza oferta to usługi księgowe z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji zakupu oraz sprzedaży na potrzeby podatku vat, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie środków trwałych i wyposażenia, przygotowanie deklaracji podatkowych cit,pit,vat, sporządzanie zeznań rocznych, sporządzanie obowiązkowych sprawozdań finansowych gus, monitoring należności i zobowiązań. Zajmujemy się prowadzeniem całej księgowości w ramach działalności klienta. Wymagamy od siebie wiele, ponieważ wiemy, że tylko w taki sposób możemy zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa oraz spokoju w prowadzeniu firmy. Dla osób, rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej oferujemy darmową pomoc związaną z formalnościami przy jej otwieraniu. Zadzwoń do nas lub napisz, nie czekaj z decyzją. Jeżeli już tutaj jesteś i czytasz ten artykuł to oznacza, że szukasz pomocy w księgowości. My wiemy jak rozwijać twój biznes pod kątem księgowym. Zleć prowadzenie roboty papierkowej naszemu zespołowi a sam zajmij się obsługą klientów.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne